Neron

Ja sam kastriran, dobar s drugim životinjama i imam 7 godina.

Neron

Kuštravac originalnog izgleda. Oprez, moguća ljubav na prvi pogled! Ali prvo, njegova priča. Jednog toplog svibanjskog dana, netko je odlučio ostaviti dvoje štenaca u kutiji, u kanalu pokraj ceste. Štenci su se skrivali najbolje što su mogli u blatu, gladni, uplašeni i sami. No sreća im se osmjehnula i konačno se nečiji auto zaustavio pokraj njih i odlučio im pomoći. Odluke koje donosimo svakodnevno su važne, jer kriva odluka može uništiti živote, a prava odluka ih može spasiti. Braco i seka od svega 2,5 mjeseca su odvezeni u Veterinarsku stanicu Samobor. Sestrica je udomljena od strane VS-a, a braco je došao k nama na skrb. Dobio je ime Neron.

Neron

Neron je neodoljivi mladi pas srednjeg rasta, kuštrave crne dlake i vesele naravi. Kada je tek došao k nama je bio vrlo uplašen i nepovjerljiv prema ljudima, no uz malo strpljenja i puno ljubavi nam je otvorio srce. Sada je na plaćenom smještaju s nekoliko pasa svih uzrasta te se sa svima odlično slaže. Još uvijek je malo plah prema nepoznatima, no s ljudima koji ga okružuju svakodnevno je opušten, sretan i mazan. Jedina mu je mana što voli jesti japanke…no radimo na tome da promijeni ukus! Sada ima 7 mjeseci i uskoro će biti kastriran. Cijepljen je, čipiran i spreman biti nečije društvo i životni suputnik. No, nitko za njega još nije pitao… Nadamo se da to nije zbog toga što je crni pas. Nadamo se da neće postati dio statistike o crnim psima koji najteže pronalaze dom. Nadamo se da će njegov dom uskoro pronaći njega! Želite li udomiti Nerona? Javite nam se!

Za sve upite javite se na našoj Facebook stranici ili na info@udrugarea.hr